Limbram - producent i wykonawca balustrad, barierek i poręczy

Produkujemy balustrady, barierki i poręcze

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się produkcją balustrad, barierek, poręczy, daszków szklanych i innych elementów. 

Koncentrujemy się na produkcji, projektowaniu i montażu balustrad oraz szkła. Nasze produkty trafiają nie tylko na rodzimy rynek, ale także na europejski oraz skandynawski.

Współpracujemy z firmami oraz osobami prywatnymi.


Jako firma Limbram zajmujemy się wykonywaniem balustrad o wysokiej jakości i wytrzymałości. Są one również funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu oraz myciu. Do wykonawstwa stosujemy materiały wysokiej jakości, takie jak stal nierdzewna. Staramy się, aby wykonywane balustrady miały wyjątkowy charakter i kształt. Wykonujemy również zlecenia na życzenie klienta. Cechujemy się także solidnością i dbaniem o to, aby nasze produkty miały najwyższą jakość. Innowacyjność to nasze drugie imię- tworzymy rzeczy niebanalne i zapewniające piękne elementy dekoracyjne w domu. Łączą one w sobie nowoczesność i elegancję, w wyniku czego otrzymujemy balustrady w niepowtarzalnym stylu.

Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam w wykonaniu każdego projektu tak, aby zadowolić każdego, nawet jak najbardziej wymagającego klienta. Produkty wykonane przez nas są ponadczasowe.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm.

elementy balustrady

Elementy balustrady wyprodukowane przez naszą fabrykę

Znajdziesz u nasz wszystkie elementy balustrady

Zajmujemy się wykonawstwem takich projektów jak (kliknij by przejść do oferty):

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklep z balustradami i kontaktu telefonicznego.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

Gwarantujemy długoletnie zadowolenie z produkowanych przez nas balustrad.

Nasze balustrady są certyfikowane przez TUV Rheinland Polska (firmę, zajmującą się usługami technicznymi), dzięki czemu eksportujemy nasze balustrady na rynki europejskie oraz skandynawskie.
Silną pozycję firmy zawdzięczamy m.in. jakości produkowanych balustrad, szybkim terminom realizacji, gwarancji na produkt, ogromnemu wkładowi pracy naszych pracowników oraz zadowoleniu klientów.

Indywidualne podejście do każdego zamówienia traktujemy jako nowe wyzwanie. Każdy z klientów jest dla nas wyjątkowy- wsłuchujemy się w jego oczekiwania i wychodzimy naprzeciw z najlepszymi rozwiązaniami.

Wybór naszej firmy to gwarancja bezpieczeństwa, które jest dla nas priorytetem w realizacji każdego zamówienia, a najwyższą jakość zapewniają najnowsze trendy, dbające o estetykę najwyższej klasy.

Doradztwo jest dla nas tak samo ważne, jak i montaż, więc w zakresie naszej oferty mieści się również pomoc w doborze montażu wybranych balustrad. Wszystkie produkty dostępne są także w opcji do samodzielnego montażu, dzięki czemu zyskują Państwo czas i oszczędzają pieniądze.